Vége már a Bundesligának, az ott játszókról tudunk már mérleget vonni: a Dániában a futballisták által kétszer is az év játékosának választott Kvistnek jól sikerült az első idénye Stuttgartban, természetesen alapember, a végén sérülés miatt hiányzott egy meccset. Nem robbant be viszont Nicolai Jørgensen a Kaiserslauternben, alig játszott, pedig a csapat nem volt különösebben erős, ki is estek az első osztályból. Eriksen bajnok lett az Ajaxszal (ő is megsérült a legvégére), a válogatottnál lukas balhátvéd posztján számításba vett Simon Poulsen pedig csapata, az AZ minden meccsén játszott, négy gólt is szerzett az idényben, meccsrutinja így biztosan van.

KAPUSOK

a játékos neve, életkora klubja legutóbbi meccs hány bajnokin lépett pályára bajnoki meccs/kapott gól Eb-selejtezős szereplése
Thomas Sørensen (35) Stoke City május 6., QPR ellen, idegenben (0-1), 14.-ek a Premier League-ben 37/15 15/19 8/6
Anders Lindegaard (28) Manchester United január 22. , Arsenal ellen (2-1), elsők a Premier League-ben 37/8 8/4 8/3
Stephan Andersen (30) FC Évian (francia) május 6., Ajaccio ellen (2-1), kilencedikek a Ligue 1-ben  36/27 25/38 8/0

VÉDŐK

a játékos neve, kora klubja legutóbbi meccs hány bajnokin lépett pályára bajnoki meccs/rúgott gól Eb-selejtezős szereplése
Simon Kjær (23) AS Roma május 5., Catania ellen otthon (2-2) 33/21 + 3 Bundesliga-meccs 21/0 8/7
Lars Jacobsen (32) FC København május 6.., Odense ellen otthon (1-1), első a dán bajnokságban 30/22 22/0 8/8
Daniel Agger (28) Liverpool május 8., Chelsea ellen otthon (4-1), gólt szerzett, 8.-ok a Premier League-ben  37/26 26/1 8/4
Simon Poulsen (28) AZ Alkmaar május 6., Groningen ellen otthon (1-0), negyedikek a holland bajnokságban 34/34 34/4 8/3
Andreas Bjelland (24) Nordsjælland május 5., Lyngby ellen idegenben (0-2), másodikok a dán bajnokságban 30/23 30/0 8/2

KÖZÉPPÁLYÁSOK

a játékos neve, kora klubja legutóbbi meccs hány bajnokin lépett pályára meccs/rúgott gól Eb-selejtezős szereplése
Christian Eriksen (20) Ajax május 2., Venlo ellen otthon (2-0), bajnok a holland bajnokságban 34/33 az utolsó meccsen sérülés miatt nem lépett pályára 33/7 8/8
Michael Krohn-Dehli (28) Brøndby május 3., 3-2 otthon, a Silkeborg ellen, kilencedikek a dán bajnokságban 30/25 25/5 8/7
William Kvist (27) Stuttgart április 28., 0-2 a Bayern ellen, idegenben, a 45. percben lecserélték, hatodikak lettek a Bundesligában 34/33, megsérült az utolsó meccsen nem játszott 33/0 8/6
Niki Zimling (27) FC Brügge május 6., 1-1 az Anderlecht ellen, idegenben Lierse ellen otthon, másodikok a belga bajnokságban 38/33 33/1 8/4
Christian Poulsen (32) FC Évian (francia) április 21., Toulouse ellen (2-1), kilencedikek a Ligue 1-ben 36/23, sérült 23/0 8/7
Dennis Rommedahl (31) Brøndby május 3., 3-2 otthon, a Silkeborg ellen, gólpasszt adott, kilencedikek a dán bajnokságban 30/20 20/3 8/8
Michael Silberbauer (30) Young Boys (svájc) május 1., FC Zürich ellen otthon, 1-0, harmadikok az Axpo Super League-ben 31/27 27/1 8/5
Jakob Poulsen (29) Midtjylland május 7., 1-1 a SönderjyskE ellen idegenben, hamradikok a dán bajnokságban 27/24 27/7 8/2
Lasse Schøne (25) NEC május 6., 1-2 idegenben a Heracles ellen, nyolcadikok a holland bajnokságban 34/34 34/11 8/2
Daniel Wass (22) FC Évian (francia) május 6., Ajaccio ellen (2-1), gólt szerzett, kilencedikek a Ligue 1-ben 36/26 26/4 8/1 (egyetlen perc)

CSATÁROK

Nicklas Bendtner (24) Sunderland május 6., 0-0 Fulham ellen 1-2 idegenben, tizenegyedikek a Premier League-ben 37/29 29/8 8/5
Mads Junker (31) Roda május 6., 1-3 az Utrecht ellen otthon, volt egy gólpassza, tizedikek a holland bajnokságban 34/34 34/7 8/2
Nicolai Jørgensen (21) Kaiserslautern március 3., 0-0 a Wolfsburg ellen, a 68. percben becserélték. Kiestek a Bundesligából 34/6 6/0 8/0
Tobias Mikkelsen (25) FC Nordsjaelland május 5., 2-0 a Lyngby ellen idegenben, egy gólt rúgott, másodikok a dán bajnokságban 27/28  28/5 8/0